Blogi

Eesti MV ja Paide MV 2017

Postitatud: 18 apr 2017
no comments

15. ja 16.aprillil toimusid Paides Eesti MV ja Paide MV.

Eesti MV 44-st osalejast esindasid 21 last ja noort Twisteri klubi. Tore on tõdeda, et 18-st auhinnalisest kohast võitsid Twisteri sportlased 9. Juuniorklassi tüdrukute vahel toimus tõeliselt tihe võistlus. Väga hea meel on selle üle, et kõik tüdrukud suutsid oma kombinatsioonid kõigil katsetel lõpuni hüpata.Olete Super Team. 2.koht Anneli, 3.koht Lemme.Meie noorteklassi tüdrukud esinesid samuti väga kenasti ja näitasid ilusaid sooritusi. 1.koht Keitlyn-Merit, 3.koht Mirjam. Meie supertubli noorteklassi poiss Valtteri, kes pääses finaali 2-na kahjuks finaalkatse katkestas. Twisteri lasteklassi poisid saavutasid kaksikvõidu 1.koht Aadu, 2.koht Kert Märten. Lasteklassi tüdrukutelt seekord kolmikvõit 1.koht Triinu, 2.koht Kerti, 3.koht Hanna Kristiin. Kahjuks katkestas oma finaalseeria Hanna, aga oleme väga uhked tema hüpatud kolme 2X saltoga kombinatsiooni üle ja saavutatud kõrguse üle (13.595).
Kõik võistlejad olid üli väga tublid ja kõrgel tasemel!
Paide MV osales individuaalvõistlusel Laste-Bklassis 46 võistlejat. Twisterist oli osalejaid 19. Nii tore, et meie tüdrukud hakkavad juba tasapisi poodiumikohtadele lähemale jõudma! Väga tublid tüdrukud! Lasteklass-B poisid saavutasid jällegi kaksikvõidu 1.koht Sander ja 2.koht Caius Priit. Ka teised poisid olid väga tublid  ja esitasid ilusaid sooritusi. Tublid poisid!
Sünkroonide võistlusel osales kokku 39 sünkroonpaari, millest Twisteri lapsed moodustasid 18 sünkroonipaari.
Kõik sünkroonpaarid olid väga, väga tublid ja saime näha väga ilusaid sooritusi. Kahjuks tuli osadel paaridel ette ka katkestusi. Lõpptulemusena juuniorklassi tüdrukute võitjad Helena ja Karoline2.koht Kristel ja Maris, 3.koht Anneli ja Krete,Laste-A tüdrukute võitjad Hanna ja Triinu,3.koht kerti ja Katarina. Laste-B poistelt kaksikvõit 1.Sander ja Caius, 2.Ralf ja Rasmus, Laste-B tüdrukutest 2.koht Angelina ja Sofia, Noorteklassi tüdrukutest 3.koht Keitlyn-Merit ja Mirjam.
Super tublid olid ka meie konnakesed Anna Isabella, Kaspar ja Jasper.
Nii mõnigi võistleja sai juurde uut energiat, et lisada järgmisele võistlusele veel uusi ja raskemaid elemente.
Täname väga meie tublisid kohtunikke Evelin, Anneli, Hanna Rea, Eliise. Suur tänu ka lapsevanematele, kes lastele kaasaelama tulid!