Blogi

BG Kevadturniir 2017 batuudihüpetes

Postitatud: 1 mai 2017
no comments

29.ja 30.aprillil toimus Tartus BG Kevadturniir batuudihüpetes. Võistlusest võttis osa 3 riiki (Eesti, Läti, Soome) millest oli esindatud kokku 8 klubi. Individuaalvõistlusel osales 163 sportlast, kelles hulgast Twisteri lapsi seekord 27. Kõik meie võistlejad olid väga tublid ja andsid endist parima. Saime esitada uusi raskemaid kombinatsioone, mis kõik õnnestusid, super, super tublid lapsed!!! Parimad saavutused Lasteklass A tüdrukud 1.koht Hanna S. ja 2.koht Triinu Jõesaar, Lasteklass A poisid 3.koht Aadu, Lasteklass B poisid 1.koht Rasmus. Lisaks pääsesid finaali Juunioriklassis Lemme, Noorteklassis kõik meie võistlejad (tüdrukutest Ester ja Mirjam ja poistest Valtteri), Lasteklass A tüdrukutest Kerti ja Katarina.

Sünkroonipaare osales võistlustel kokku 64 paari, neist 13,5 olid Twisteri laste paarid. Tore, et 8 võimalikust esikohast kuulus 4 esikohta Twisterile. Noorteklassi tüdrukud 1.koht Ester ja Mirjam, noorteklassi poisid 1.koht Valtterei ja Riko, Lasteklass A tüdrukud 1.koht Hanna ja Triinu ning Lasteklass B poisid Ralf ja Rasmus. Lisaks ka juunioriklassi tüdrukutelt 2.koht Karoline ja Helena ning 3.koht evelin ja Eliise.
Teise võistluspäeva hommikul osales 25 konnahüppajat, kellest 13 olid Twisteri klubi päikeselised konnakesed. Tore, et ka siin voorus said meie tublid hüppajad esitada uusi saltodega kombinatsioone. Kõik konnakesed olid väga, väga tublid.
Täname väga meie kohtunikke Evelin, Anneli, Ester, Mirjam, Karoline, kes 2 pikka päeva võistlejate esitusi hindasid.
Täname väga ka lapsevanemaid, kes lastele kaasaelama tulid ja neid abistasid.