Sügisesed võistlused ja üritused

 Info tähtsate kuupäevade kohta, mis üritused toimuvad veel selle aasta sees- võistlused, esinemised jms.

1. 15oktoober toimub Twisteri sisene võistlus trampoliinvõimlemises. Seal peaksid osalema kõik võistlusrühmade lapsed: kontroll- ja ettevalmistusvõistlus teisteks suuremateks võistlusteks. Sellest võib oleneda, kas laps pääseb Eesti Karikavõistlustele.

Saavad osaleda ka kõik teised klubi lapsed, kes soovivad võistlemist proovida ja oma tulemust teada.

Kõik võistlustel osalejad saavad jääda ka pärast saali ööseks- teeme erinevaid lõbusaid mänge jne.

 

2. 12november (võib jätkuda ka 13november) toimuvad Eesti Karikavõistlused trampoliinvõimlemises. Teine Eesti kõige tähtsam võistlus. Osaleda saavad saltoseeriatega lapsed või lapsed, kes on sündinud 2012-2015(ei pea olema saltod). 

Hiljem selgub, kas samal ajal(ilmselt 13nov) toimub ka algajate klass- kus saavad osaleda kõik tahtjad.

 

3. 20-27. november toimuvad Bulgaarias Noorte Maailma Meistrivõistlused trampoliinvõimlemises. Meie klubist osaleb 5 sportlast.

 

4.  03. detsember toimub võimlemisfestival Gymnafest- esinemisrühmade koosseisud selguvad hiljem, olenevalt kuidas trennis käiakse.

 

5. 10. detsember toimub saalis show “Acrobatic ball”: Lavastaja sõnad: “see on ebatavaline, ekstravagantne ja piireületav show, mis seob endaga akrobaatika, moeshow, tantsu ja lavastuse. Show eesmärgiks on näidata publikule akrobaatikat hoopis teise külje alt, segame selle tavaeluga ja toome lavale modernse vaatepildi. Värvikad esinejad ja üllatavad akrobaatika vahendid muudavad selle õhtu unustamatuks. See on lavastus kõikidele moe, uudse muusika, tantsu ja ekstravagantsuse armastajatele.”

Tegemist on  meie klubi sportlase praktilise tööga- kuhu kutsutakse kokku erinevate alade esinejad. Loomulikult osalevad ka osad meie klubi sportlased.

Lisainfo ja pileteid saab osta siit: https://fienta.com/et/acrobatic-ball

 

6. 16. detsember toimub jõuluesinemine/tänuüritus lapsevanematele- plaanis hetkel teha kahes osas- võistlusrühmade vanematele ja harrastusrühmade vanematele(lapsed osalevad mõlemal esinemisel).

Pärast jälle võimalus saali ööseks jääda.