Maa- ja linnalaagrid 2022

Suvised plaanid ja hinnad on nähtaval järneval lingil: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10MIL9ogmhKGQzOPToxTQxJ_qhsjhVhp_rn6J0Vez0ss/edit?usp=sharing

Twisteri suviste laagrite registreerimisleht: https://forms.gle/o2n6zJZgiseNJMsD9 . Lehe pealt näeb ka infot laagrite kohta. Küsitlusele saab vastata mitu korda ehk kohe ei pea kõikidesse laagritesse registreerima.

Kõige olulisem laager on suvine maalaager Otepääl Marguse spordibaasis 10-17.juuli. Laagris teeme üldfüüsilise trenne, teeme sportakrobaatikat- paare ja kolmikuid, toome ka ühe batuudi ja topelt-trampeti, teeme tsirkust ja muud põnevat. Õhtuti teeme igasuguseid vahvaid üritusi ja mänge. Trennid on 2x päevas, toit on 3x päevas ja kohapeal on magamiseks voodid(lapsed jagatakse tubadesse). Laagrisse on oodatud kõik koolilapsed. Lõpus teeme ka väikse esinemise, et näidata, millega oleme tegelenud. Tuleb vahva laager, kui meid palju tuleb! Kui tuleb piisavalt lapsi, siis ilmselt telliksime ka bussi, millega lapsed sinna viia.

 

Linnalaagrites toimuvad trennid 2x päevas Twisteri saalis, hind sisaldab lõunasööki. Trennide vahel on paus puhkuseks, kus teeme ka mõningaid mänge või lähme parki vms.

Võistlejate hüppepäevadel toimuvad trennid 2x päevas, soovi korral on võimalik juurde võtta lõunasöök lähedal asuvas söögikohas.

Suvel toimuvad ka tavalised trennid 1xpäevas, graafikut näeb suviste plaanide lingilt. Ühe trenni hind 8eur.

Soovi korral on võimalik ka saali rentida.

Laagrite eest palume tasuda arvele: EE062200221057026243, Akrobaatikaklubi Twister.