TeamGym võistlused 31.05.2014

31.mail osalesid meie klubi rühmad Atlantic ja Haldjas Team-Gym Tallinna Karikavõistlusel.
Kuna ettevalmistuseks jäi aega 1 nädal, siis väga palju uusi hüppeid lisada ei saanud, aga siiski üht-teist üllatavat suudeti korda saata.
Hea meel on selle üle, et soojendushüppeid suudavad lapsed ise hüpata ja ei vaja enam abistamist. See on suur samm edasi!
Raja hüpetest sooritas Liana rondaat-fläkk-sirgesalto ja proovis suutis seda ka Mirjam. Kristina ja Kelly hüppasid esmakordselt rondaat-salto sellel võistlusrajal. Kahjuks ei saanud Ester proovides osaleda ja sooritas oma hüpped sel rajal alles võistluskatsetena. Tubli, et esimene hüpe sujuvalt õnnestus. Mõlemal rühmal on tööd sirutustega. Kiidan hüppeid, mis suudeti tempokalt ühtlaste vahedega alustada. Hüpped olid seekord kindlamad kui märtsikuisel võistlusel.
Trampetihüpetes saadi kenasti üle kitse (ehkki vahetult enne sooritust tõsteti kitse kõrgust 15cm). Atlantic suutis seekord veelgi kindlamalt üle võimlemiskeele hüpata.
Vindisaltod Atlanticul ebaõnnestusid (kokku 3 kukkumist). Kukkusid ka 2 Haldjase rühma last, kes esmakordselt hüppasid sirget saltot 180 pöördega. Seega 5 minutit prooviaega uue trampeti pealt hüppamiseks on siiski vähe. Vajaksime pikemat aega, et julgelt saltod üles suunata.
Vabakava Atlanticul tublisti sooritatud. Haldjase rühmal jõudsime puhastada kava alguse, aga lõppu ei jõudnud enam parandada ja ühtlustada. Seepärast tekkis kava lõpus ka palju sünkroonivigu. Mõlema rühma vabakava esitus oli sel korral parem märtsikuisest võistlusest.