Tartu Lahtised MV batuudihüpetes 7-8.nov.

IMG_5694 IMG_5695

IMG_5722 IMG_5723

IMG_5724 IMG_5753

IMG_5754

8.ja 9.novembril toimusid Tartus batuudihüpete võistlused nii individuaalhüpetes kui ka sünkroonhüpetes.

Twisterist osales võistlustel 28 last ja noort. Toimus ka konnahüpete voor ala harrastajatele ja kõige pisematele, kel veel võistlemiseks ametlikku luba pole:). Konnahüpetel osales meie klubist 12 tubli mudilast.
Juuniorite vanuseklassis saavutas Helena 2.koha (kombinatsioonis said vindid kokku paigutatud), Anneli 3.koha (rohkem kindlust esitustesse). Väga tublid sooritused olid ka Marisel, Mailisil ja Kristelil.
Noortevanuseklassis saavutasid meie tüdrukud kaksikvõidu  Evelin 1.koht, Karoline 2.koht. Väga tublid olid ka Kristina 5.koht ja Mari-Ann, kes esmakordselt võistlesid noorteklassis. Liana kahjuks ei harjunud võrguga ära ja katkestas.
Lasteklass-A tüdrukutelt jällegi viisikvõit. Seekord oli järjestus Hanna-Rea 1.koht, Hanna S.2.koht,Mirjam 3.koht, Eliise 4.koht ja Keitlyn-Merit 5.koht. Punktivahed olid väga väikesed ja tüdrukud üli-väga tublid! Esmakordselt lisasime 2.kombinatsiooni 2X tahasalto Hanna-Rea, Eliise, Hanna S.,Ester. Ester hüppas väga tubli esimese katse, kahjuks teisel katsel pabistas ja seepärast tuli katkestus. Kaisa ja Kristel sooritasid oma seeriad kenasti lõpuni, tublid. Üllatasid ka meie lasteklassi kõige nooremad osalejad Triinu 8.koht ja Kerti tubli sooritus ning mõlemad katsed kenasti lõpuni.
Lasteklass-B tüdrukutest Carol Liina 6.koht, Margaret 9.koht ja Hanna-Kristiin 14.koht (osalejaid 21). Väga tublid sooritused, nüüd veel pisut kõrgust juurde;)
Lasteklass-A poisse osales meie klubist 4. Kolm poissi pääsesid ka finaalvõistlusele ja kokkuvõttes Kert-Märten 3.koht, Riko 4.koht ja Aadu 5.koht. Väga tubli oli ka Robert, kes sel alal esmakordselt võistles. Ja tema teine katse oli samuti finaali vääriline.
Lasteklass-B poisse esindas meil ainukesena Gabriel.Tema sooritus oli väga ilus ja sportlik. Tubli 5.koht alles esimesel batuudivõistlusel.
Sünkroonhüpetes saavutasid juunioriklassis teise koha Anneli ja Helena hüpates kombinatsiooni, kus sai vindid ühendatud ja lõpus 2X tahasalto, ning 3.koha Kristel ja Mailis, kes alustasid hüppamisega vaid 1aasta tagasi, aga suudavad juba väga hästi koos kombinatsiooni hüpata.
Noorteklassi sünkroonhüpetes võitsid Evelin ja Mirjam 1.koha (esmakordselt koos hüpates). Kolmanda koha saavutasid Kristina ja Mari-Ann samuti esmakordselt koos hüpates. Karoline ja Liana kahjuks katkestasid oma esimese katse, aga teise katse tulemus oli neil kõige kõrgem ja sünkroonsus 9.3.
Lasteklass-A tüdrukutest saavutasid Eliise ja Hanna-Rea 1.koha väga kõrge ja ilus sooritus. 3.koha saavutasid Ester ja Hanna S. jäädes 2.kohale alla vaid 0.2punktiga. Üllatavalt hästi võistlesid ka selle vanusegrupi kõige nooremad sportlased Triinu  ja Kerti saades 5.koha. Keitlyni ja Merlini (Paide VK) tubli esimene katse, teisel katsel kahjuks katkestus.
Lasteklass-A poiste sünkroonhüpetes võitsid Aadu ja Riko 1.kohaVäga tublid olles selle vooru noorimad osalejad..Kert-Märten ja Robert saavutasid 3.koha saades oma teise katse eest kõige kõrgema skoori ja väga hea sünkroonsuse hinde 9.2.
Palju,palju,palju õnne kõigile võitjatele!
Päikeseline võistlus “Konnahüpe” tegi tuju üha rõõmsamaks. Väga tublid olid kõik meie väikesed konnakesed. Mette, Krete, Katarina, Kristina, Sander, Ralf, Jasper, Rasmus, Laura Teele, Carmen, Merit, Jan. Kõik parandasid oma tulemust võrreldes eelmise korraga. Või siis said esmase positiivse võistluskogemuse ja kaela suure medali, kätte diplomi,pliiatsid ja limonaadi. Igati tore väikestele.