16.-19. november Bulgaarias Sofias trampoliinvõimlemise World Age Group Competition

16.-19. november toimus Bulgaarias Sofias trampoliinvõimlemise World Age Group Competition, kus Eestit esindas rekordarv (9) noorsportlasi kolmest erinevast klubist  – SK Biomechanics Group, SK Kati ja AK Twister.
Kõige parema tulemuse saavutas Kaarel Räisa (SK Biomechanics Group) individuaalhüpetes 13-14 aastaste poiste arvestuses saavutades 49. koha 73 võistleja seast.
Häid tulemusi näitasid individuaalhüpetes ka Keitlyn-Merit Sepp (AK Twister) ja Merlin Klemm (SK Kati) 13-14 aastaste tüdrukute arvestuses, saavutades 55. ja 61. koha 79 võistleja seast; Helena Samelselg (AK Twister) ja Anneli Kuldkepp (AK Twister) 17-21 aastaste tüdrukute arvestused, saavutades 45. ja 46. koha 60 võistleja seast.
Kahjuks meie favoriidid Krete Kaasik (SK Kati) ja Karl Oskar Vedler (SK Biomechanics Group) eksisid mõlemad esimese katse sooritamisel.
Lisaks võisteldi sünkroonhüpetes ja topelt-trambeti hüpetes. Parim sünkroonipaar oli Keitlyn-Merit Sepp ja Merlin Klemm, kes saavutasid 19. koha 27 paari seast. Parim topelt-trambeti hüppaja oli Merlin Klemm, kes saavutas 18. koha 24 võistleja seast.
IMG_sofia1
IMG_sofia