V Twisteri Talveturniir batuudihüpetes

5.ja6.novembril 2016 toimus Twisteri Talveturniir batuudihüpetes. Võistlustel osalesid 4 klubi sportlased Tallinna Ülikoolist, Paide võimlemiskoolist, Tartu BG-st ja Twisterist. Kokku osales võistlustel 78 sportlast. Jagati välja medalid 9 kategoorias individuaalhüpetes ja 9 kategoorias sünkroonhüpetes.

Kõik osalejad olid väga, väga tublid ja andsid endist parima. See võistlus oli sügishooaja esimene võistlus, mille põhjalt on hea vaadata kuidas valmistuda järgmisteks võistlusteks. Selgus, et suures saalis harjumine on üsna keeruline ja seepärast tõdesime kui väga me vajame uut saali, kus laeni ja külgseinadeni jääks pisut rohkem ruumi:)
Individuaalhüpete võistluste tulemusena saavutasid Twisteri lapsed auhinnalisi kohti järgnevalt: Meistriklass tüdrukud 1.koht Anneli, Juunioriklass tüdrukud 2.koht Maris, kolmas koht Ljudmila, Noorteklass tüdrukud 1.koht Keitlyn-Merit, 2.koht Hanna-Rea, 3.koht Karoline, Lasteklass tüdrukud 2.koht Hanna S.,3.koht Ester, Lasteklass A poisid 2.koht Aadu, Lasteklass B 3.koht Grete Sch.,Lasteklass B poisid 2.koht Arseni.
Sünkroonhüpete tulemusena saavutasid Meistriklassi sünkroonhüpetes 2.koha Anneli(Twister), Krete (Paide), Noorteklassi tüdrukutest 1.koht Hanna Rea ja Mirjam, 2.koht Keitlyn-Merit ja Eliise, Noorteklassi poistest 2.koht Kert-Märten ja Robert, 3.koht Kennet ja Valteri, Lasteklass A tüdrukutest 1.koht Hanna S. ja Ester, 2.koht Kerti ja Triinu, Lasteklass A poistest 2.koht Aadu ja Riko, 3.koht Sander ja Karl, Lasteklass B poistest 1.koht Arseni ja Stefan, 2.koht Rasmus ja Ralf.
5.novembril toimus konnahüpete show. Siin nägime väga tublisid hüppajaid, ilusaid sooritusi  ja armsalt vahetuid rõõmsaid emotsioone. Osalesid Riine, Eerik, Marie, Loore, Sonja, Liisi, Ketlin, Krete, Mette, Kaisa, Kaspar, Ralf, Jasper, Oliver K.,Oliver T.,Gerda, Vanessa, Polina, Anna, Georg, Emilia, Pilleriin, Helena, Keit, Georg Sch.,Nora, Kret, Marie.
Täname kõiki kohtunikke ja teisi asjaosalisi, kes aitasid kaasa võistluse õnnestumisele. Täname ka Karoline isa Urmast ja Carol Liina ja Caius Priidu isa Reinu, kes aitasid varustuse transportimisel Mustamäelt Kiili ja tagasi.
Eriline tänu AS Antalisele, kes taaskord hoolitses lisaauhindade eest.
http://www.antalis.ee/business/home.htm