Twisteri individuaalkavade võistlus 29.03.2014

lõpuks ometi kauaoodatud individuaalkavade videod.
See oli väga huvitav ja loomingust pulbitsev võistlus.
Palju säravaid hetki ja huvitavaid koreograafilisi leide.
Uusi harjutusi, mis alles õpitud või mis vajavad veel harjutamist, et korralikult sügiseks selgeks saada. Harjutused, mida esitada tuli said meelega raskemad valitud, et ikka oleks kuhu püüelda. Tore on, et nüüdseks õnnestub juba nii mõnigi pusitud harjutus paremini:)
Kõik lapsed olid väga tublid, et said hakkama oma esimese kavaga, mis tuli algusest lõpuni ise välja mõelda. Muusika valida, koreograafia lisada ja harjutused platsile ära paigutada. Suurepärane saavutus kõigilt osalejailt!!!
Üllatusin Haldjase rühma hüpete peale. Järsku hakkasid meil lapsed ise rondaat-fläkke ja saltosid hüppama. Nüüd veel vaja tasakaalude ja painduvusharjutustega tööd teha.
Poiste saavutused olid silda laskumine ja mõnel isegi sillast tõusmine, täitsa tublid spagaadid ja toenghoiud. Pisut tööd ikka jääb pöiasirutustega:)
Kevade rühma tüdrukud olid kõige nooremad osalejad. Väga huvitavad ja erinevad kavad. Harjutused läksid palju paremaks. Nii mõnigi spagaat sai maha istutud ja silda laskutud tänu sellele kavale. Pisut tööd koreograafiliste hüpetega (sirutused ja lennud).
Tsirkuse rühma lapsed esitasid laste-A ja laste-B kavasid, ning alles 1 kuu treeninud lapsed Mini-A kava. Tore, et mõni sildring ette ja mõni sildring taha juba õnnestusid ning mõned handspringid ja antsud julgeti tatamil hüpata. Hundirattad ja sillad ja peapealseisud ja spagaadid- kõik said harjutamise käigus üha paremaks ja toredasti erinevate koreograafiatega liidetud.
 Tublid lapsed! kõik võitsid seda kava tehes midagi- kes julguse midagi luua, kes julguse seda omaloodud kava esitada, kes sai hakkama mõne uue harjutusega ja kes nägi teiste esituses midagi põnevat ja imponeerivat ning oskab oma kava järgmiseks korraks veelgi huvitavamaks ja loomingulisemaks muuta!
Haldjas (Atlantic)Noored
Haldjas Noored
Tsirkus Laste -A
Mini-A
Laste-B
Snoopyd Laste-B
Kevad Laste-B