Twisteri Kevadshow 2016

24.mail toimus Twisteri kevadshow 1 kontsert.
Esinesid Kevade, Tempo, Briisi, Aatomiku, Kaja, Mutionu ja Pääsukeste rühmad.
Väga, väga tublid olid kõik osalenud lapsed. Te saite hakkama ühe väga vahva showga.
1.hüppenöör Kevad ja Pääsuke- vahvad hüpped ning põnevad lahendused hüpitsatega, väga tublid ja püüdlikud lapsed
2.Pulgad Tempo- vahva, et suvelaagris õpitud kava kenasti meeles püsis ja seekord hoogne ja tubli esitus
3.Kurikad Briis- väga tubli esitus, kurikate käsitlus aina parem, Tean kui tore ja seltskondlik rühm te olete.
4.hüpitsad ja akro Aatomik- olete 2 kuuga nii hästi hüppama õppinud. Väga tublid kätelkäimised ja peapealseisud, üllatusin teie tublide spagaatide peale.
5.hüppenöörid Mutionu- olete hüpitsatega juba mitu trikki selgeks saanud, väga tublid hüpped ka koos paarilisega.
6.Kangad Kevad- väga tubli esitus te hakkate aina kiiremini harjutustesse jõudma. Ilusad ja osavad olete.
7.Cheerleading Briis- vahva, et oskate ka esimesi cheerleadingu püramiide, mõnus esitus ja tore koostöö
8.Akro ja DMT Kevad ja Tempo- väga värske kava(eilne) aga saite suurepäraselt hakkama. Eriti kui arvestada, et saime DMT alles eile, siis suutsid kõik lapsed juba midagi sealt hüpata.
9.Batuudihüpped Tempo ja triinu, kerti- saime esitada mõned uued trikid (2X tahasaltod ja vindisaltode esimesed katsetused) väga tublid hüppajad kõik kes kombinatsioone esitasid.
10.Õhkrada Kaja- väga püüdlikult sportlikud lapsed, nagu üks tõeline Team-Gym võistkond. Nii armas rõõmsameelne kava lõpp tegi kõigil vaatajatel meeled veel rõõmsamaks.
Täname teid selle armsa 1.kevadkontserdi eest. Täname ka kõiki lapsevanemaid, kes oma lastele kaasaelama tulid ja sooja aplausiga kõiki esinejaid toetasid.
Suur, suur tänu ka meie tublidele noortele treeneritele Elina ja Sirli, kes selle kontserdi jaoks lastele kavad selgeks õpetasid.

Aatomik hüpits ja akro

Briis cheerleader

Kaja õhkrada

Kevad ja Pääsuke hüpits

Kevad ja Tempo akro ja dmt

Kevad ja Tempo batuut

Kevad kangad

Mutionu hüpits

Tempo pulgad

Briis kurikad

 

25.mail toimus Twisteri 2.kevadkontsert, kus osalesid rühmad Päikesepall, Karussell ja Haldjas.
Karusselli rühma lapsed esitasid sel korral väga vahva hüpitsatega kava ja esimesed akro veeremised. Nii nii tublid ja rõõmsad lapsed olete.
Päikesepalli rühma lapsed esitasid Mutionu peo kava ja sel korral jõudsid juba oma liigutustega vastavate laulusõnadega kooskõll:) Väga püüdlikud ja tegusad võimlejad olete.
Haldjase rühma tüdrukud esitasid rõngakava, pallikava, žonglöörikava,Mari-Anni kangakava ja batuudišhowd. Te üllatasite mind, sest nii vähese kavade harjutamise aja kohta olid esitused super tublid. Olete õppinud üha rohkem end sirutama ja pingutama ning ühtselt tegutsema.

Suured tänud kõigile, kes kevadšhowl osalesid ja lapsevanematele, kes oma väikestele võimlejatele kaasaelama tulid. Loodame, et teid järgmistel esinemistel ikka rohkem osaleda saab, sest lapsed on ju aastaga palju õppinud ja neid edusamme tore ühiselt meenutada.
Suured, suured tänud ka meie treeneritele Kristiin, Janne ja Elina, kes nii sõbralikult ja hoolivalt laste õpetamisele pühenduvad.

Batuudishow

Pallikava

Rõngakava

žonglöörikava

Karussell hüppenöörid

Mari-Ann kangas

Päikesepall

26.mail toimus Twisteri 3.kevadšhow, kus osalesid rühmad Merineitsid, Printsessid, Vesiroosi, Tsirkus ja Snoopyd.
Väga, väga energiline ja vahva seltskond.
1.Vesiroosi vanemad lapsed pallikava- nii tublid tüdrukud, väga hoolikalt esitasite oma kava ja naeratused näitasid, et nautisite esinemist. Üllatasite uhkete trikkidega lõpus.
2.Tsirkus ja Snoopyd matikava Meeskond- ei väsi teie ühtsust ja tõelist meeskonnatööd kiitmast. Olete endiselt super mõnus ja üksteist abistav seltskond. Kõik puudujate kohad saavad ilusasti asendatud ja kõik toimib jälle.
3.Printsessid Päikeseratas rõngad- väga püüdlikud sirutused ja te elasite muusikasse suurepäraselt sisse. Tunnetasite nö.päikese energiat. Lisaks rõõmsad äraspidi trikid.
4.Vesiroosi nooremad lapsed hüpitsad- uskumatult hästi orienteerusite uues saalis ja esitasite hüpitsatrikke hästi kergelt. Me ei oskaks arvatagi kui väikeses ruumis te seda harjutasite väga tublid.
5.Tsirkus kangad- seekord suutsid juba kõik lapsed kangastel mõne triki näidata. Tugevamad sooritasid trikke kõrgemal, aga kõik said oma harjutustega kenasti hakkama. Kiidame teie entusiasmi ja pühendumust ja täname teid ettepanekute eest kava täiustamisel. Koostöös suudame leida aina paremaid lahendusi.
6.Snoopyd hüpitsad- teie esitused on alati lahedad seekord siis kõige suurema esinejate arvuga esitus. Just selline jõud ja tempo.Olete hüpitsatega juba päris osavad ja suudate ka väga vahvasti näidelda.Tänud ka Katarinale, kes kohe asenduseks appi tõttas.
7.Tsirkus Cheerleaders- hoogne tantsuline rock. Teie esitus kohe kutsus kaasa tantsima. Ei arvaks kuidagi, et saate seda vaid 1X nädalas harjutada. Super lahedad.
8.Merineitsid linikud ja rõngad- üli väga tublid. Kiidan teid ka selle eest et teid nii palju kohal oli. Sellise toreda ja teotahtelise seltskonnaga jõuab palju vahvat ette võtta. Te jõudsite oma esinemisjärjekorra väga kannatlikult ära oodata, et siis kõike õpitut täie entusiasmiga esitada. Väga tubli ja särtsakas esitus. Kõik harjutused said rõõmuga esitatud. Väga tublid.
9.Õhkrada ja batuut- tore, et kõigile meeldis see pakkumine esitada 1 hüpe õhkrajal ja väike etteaste ka batuudil. See oligi kokkuleppimata nö.ekspromt etteaste, mis sujuvalt muutus kõigi ühiseks peoks.
Väga palju energiat, rõõmu ja positiivseid emotsioone.
Aitäh teile selle toreda peo eest. Suur tänu ka kõigile lapsevanematele, et meile nii toredaks publikuks olite. Väga täname ka oma tänaseid treenereid Elinat, Sirlit ja Jannet- väga tubli töö meie uue rõõmsameelse põlvkonna kasvatamisel ja õpetamisel.

Merineitsid rõngad ja linikud

Printsess päikeseratas

Printsess äraspidi

Snoopyd hüppenöörid

Tsirkus cheerleader

Tsirkus ja Snoopyd meeskond

Tsirkus kangad

Vesiroosi hüppenöörid

Vesiroosi pallikava