Mustamäe 2.Akrofest 13.veebruar 2013. Muinasjutupidu

13.veebruaril korraldas meie klubi Mustamäe 2.Akrofesti. Selleaastase ürituse alapealkirjaks oli Muinasjutupidu. 2.Akrofestil osales 11 kollektiivi kokku 140 lapsega. Esimeses festivali osas esinesid Lepistiku Lasteaia 3-4-ja aastased lapsed kitsekeste kavaga, Vesiroosi Lasteaia tüdrukud haldjate kavaga, Tall. Tehnikagümnaasiumi rühm draakonite kavaga, Pallipõnni lasteaia rühm kavaga Tinasõdurid ja baleriinid, Männi Lasteaia lapsed nukitsameeste kavaga ja Sinilinnu Lasteaia lapsed kitsekeste kavaga. Festivali teises osas esinesid Lepistiku Lasteaia tüdrukud kavaga nõiad ja Lepistiku Lasteaia poisid kavaga buratinod, Tall. Saksa Gümnaasiumi tüdrukud kavaga printsessid, Liivaku Lasteaia tüdrukud kavaga sipsikud ja Rõõmupesa Lasteaia mereröövlid.

See oli tõeline muinasjutupidu. Nii tore oli veeta see päev koos muinasjututegelastega. Lisaks ettevalmistatud paarisakrobaatikakavadele said lapsed tutvuda ka teiste akrobaatika aladega. Meie klubi noored treenerid ja abilised õpetasid Akrofestil õhkrajahüppeid, suure batuudi hüppeid, hüppeid porolonidesse ja tasakaaluharjutusi rullidel ja hüppeid läbi suure hüppenööri.

Festivali lõpuks said kõik osalejad kaela ka medali ja iga osalenud rühm vastavalt silmapaistnud esituse eest ka karika. Kõik osalejad olid tublid ja oma kavadega vaeva näinud. Laste põsed õhetasid ja nad nautisid ikka kogu hingest kõiki tegevusi, mida neile festivalil pakuti.

Festivali kordamineku eest täname Hanna Rea isa, kes toetas saali üüri ja auhindade tasumisega, Mustamäe linnaosa Valitsust, kes toetas reklaamiga, hea tahte žüriid proua Heleri Tinno (sportakrobaatika peakohtunik) ja Proua Tiiu Polli (Mustamäe LOV), kõiki Akrobaatikaklubi Twister noori abilisi ja kõiki osalenud lasteaedade rühmi ja nende juhendajaid ja kõiki lapsevanemaid, kes lapsi festivalil abistasid.

Akrofesti pildid :

https://plus.google.com/photos/106414296137554618532/albums/5852331196485589601

http://jankud.blogspot.com/2013/02/tsirkusetrenni-metsapidu.html

 

  The YouTube ID of http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=5387 is invalid.