Haldjase linnalaager 05-13.06. 2014

suurepäraselt töine ja tulemuslik laager on nüüd seljataga ja uued saavutused jäädvustatud.
Põhirõhk oli seekord asetatud batuudihüpetele, sealt ka kõige rohkem saavutusi. Mona hüppas rudy batuudil ära, Ester, Karoline ja Mari-Ann said Rudy porolonidesse püsti. Karoline ja Ester hüppasid tahavindi batuudil ära. Mari-Ann ja Kristina hüppasid sirge tahasalto kõhule maandumisega. Keitlyn-Merit hüppas 2X ettesalto porolonidesse selili maandumisega, Hanna-Rea ja Maris 2X ettesalto palju katseid püsti porolonidesse, Liana 2X ettesalto poolpöördega püsti porolonidesse. Hanna S., Mirjam, Hanna-Rea hüppasid 2X tahasalto porolonidesse. Mirjam tõstis tublisti kõrgust oma kombinatsioonis. Evelin hüppas tehniliselt ilusaid hüppeid ja tõstis ilusti kõrgust. Anneli õppis kägarbarani otse ja kõrgele suunates ja tõstis kõrgust.
Õhkrajal hüpati Evelin handspring ettesalto 180, Mona, Mirjam, Helena S.,Evelin hüppasid rondaat-salto-fläkk. Keitlyn-Merit hüppas rondaat-salto, Hanna-Rea hüppas rondaat 2 fläkki ja rondaat-fläkk-salto, Kristina hüppas rondaat-sirge salto, Karoline, Ester, Hanna S.hüppasid rondaat tahasalto 180, Evelin, Helena S. hüppasid rondaat-salto 360, Evelin hüppas ettesalto 360. Evelin ja Helena S.hüppasid käteta handspringi õhkrajal. Mari-Ann hüppas handspring-ettesalto püsti.
Põrandal (tatamil)hüpetest Helena S. hüppas lendratta kindlalt püsti, Mona ja Hanna S. said ka mõned katsed lendratast püsti.
Kangastel saime mõned uued harjutused selgeks. Tore oli ka kurikate ja võimlemispallidega graatsilisi harjutusi teha. Vahva ka suure hüppenööriga trikihüppeid sooritada.
Tsirkuse vahenditega saime edasi antipoodiga e. jalgade otsas rekvisiitidega (toru ja tumba) žongleerimine. Samuti rõngakeerutuselemendid.
Väga asjalik oli kohtunikuks õppimine laagri viimasel päeval. Uued kohtunikud said oma ülesandega üülatavalt hästi toime. Võistlusel pidin vaid 1 korra hinnet korrigeerima. Kõik muud hinded olid ühtselt tolerantsis.
Võistlusel olite jällegi tublid. Nii mõnigi tõstis kõrgust, mõni tegi tehniliselt ilusama soorituse ja mõni sooritas oma kombinatsiooni järjest kindlamalt. Eliise ja Mirjam said ikka ka kombinatsioonidega hakkama ehkki jooksmisega väänatud jalg pisut segas.
Vahva oli sõpradega mänguväljakul peitust ja muid mänge mängida. Mõnus oli lõunauinak porolonides ja batuutide