Eesti Meistrivõistlused batuudihüpetes 2016

14.mail toimusid 4.Eesti MV batuudihüpetes.

Osalesid sportlased Paide võimlemiskoolist, Tartu Biomechanics Groupist ja Tallinna Akrobaatikaklubist Twister. Võistlustel osales kokku 47 sportlast alates lasteklassist kuni meistriklassini. Meistriklassis saavutas 1.koha Anneli Kuldkepp (AK Twister), Juunioriklassi tüdrukute arvestuses võitis Eesti Meistri tiitli Krete Kaasik (Paide VK), 2.koha saavutas Helena Samelselg (AK Twister) ja 3.koha Lemme Vaher (AK Twister). Juunioriklassi poiste arvestuses võitis Eesti Meistri tiitli Rainer Raiend (Tartu BG), teise koha saavutas Kermo Lukas (Tartu BG) ja 3.koha Alexander Gregor Reinaste(Tartu BG). Noorteklassi tüdrukutest võitis Eest Meistri tiitli Keitlyn-Merit Sepp (AK Twister), 2.koha saavutas Mirjam Kärk (AK Twister) ja 3.koha Karoline Lindpere (AK Twister). Noorteklassi poiste arvestuses võitis Eesti Meistri tiitli Ott Langel (Taru BG), 2.koha saavutas Rasmus Räisa (Tartu BG), 3.koha Sten Püvi (Tartu BG). Lasteklassi tüdrukute arvestuses võitis Eesti Meistri tiitli Hanna Samelselg (AK Twister), 2.koha saavutas Ester Nugis (AK Twister) ja kolmas koht läks jagamisele Triinu Jõesaar (AK Twister) ning Merlin Klemm (Paide VK) vahel. Lasteklassi poiste arvestuses võitis Eesti Meistri tiitli Kaarel Räisa (Tartu BG), 2.koha saavutas Aadu Tordik (AK Twister) ja 3.koha saavutas Kert Märten Kedelauk (AK Twister).

Oleme väga uhked oma sportlaste saavutuste üle! Nägime väga ilusaid ja korralikke võistluskatseid kõigis vanuseklassides. Loomulikult teeb rõõmu Twisteri tüdrukutelt saavutatud nelikvõit noorteklassis ja kolmikvõit Twisteri lasteklassi tüdrukutelt. Juunioriklassi tüdrukutelt 2.ja 3.koht ning lasteklassi poistelt 2.,3.4.koht.Tubli oli ka meie Meistriklassi hüppaja Anneli, kes sooritas oma kõik katsed lõpuni ning saavutas 1.koha. Kombinatsioonide kindlama soorituse eesmärgil said mõned kombinatsioonid vahetatud kergemate vastu ja see vahetus täitis oma eesmärki. Samas on tore ka see, et osad kombinatsioonid said sooritatud uute elementidega ja ka need õnnestusid võistlustel väga hästi. Super, super tublid lapsed ja noored!!!
Eesti Meistrivõistluste järgselt toimus ka konnahüpete voor, kus said osaleda kõik soovijad. Konnahüpetel osales kokku 28 harrastushüppajat nii Twisterist, Paidest kui ka Tartust. Tore ja vahva hüppevoor, kus sel korral sai näha juba rohkem saltodega seeriate tegijaid. Väga rõõmsameelne seltskond!
Täname kõiki kohtunikke, sportlasi, lapsevanemaid, kes abistasid batuutide transpordiga ja võistluste helindamisega.Tänu teile suutsime saali korrastada 4X kiiiremini 🙂 Suured, suured tänud!!!
Palju õnne kõigile võitjatele, osalejatele ja treeneritele! Täname ka võistluste toetajat AS Antalist ja Aivar Marjamäed.