Twisteri Talveturniir Batuudihüpetes 2014

Talveturniir toimub 30.11.2014 Kiili Gümnaasiumi spordihoones.
Tänud kõigile Twisteri talveturniiril osalejatele nii sportlastele kui ka abilistele!

 Paljudele oli see võistlus batuudihüpetes esimene võistluskogemus.Grete ja Laura hüppasid mõlemad katsed tublisti lõpuni. Maria hüpped olid palju kõrgemad kui treeningutel .Kaisa teine katse õnnestus kenasti. Kristel suutis sel korral juba mõlemad kombinatsioonid lõpuni hüpata ja elemendid olid ka ilusamad kui eelmisel korral.Kaisa ja Kristel osalesid ka sünkroonhüpetes, mis proovides ja esimene katse juba täitsa hästi õnnestusid.
Tublid katsetused sünkroonhüpetes ka meie poistelt. Kennet jälgis Kert-Märteni hüppeid suurepäraselt ja suunas oma hüpete kõrgust täpselt Kert-Märteni järgi ja ma nägin, et mõnes hüppes suutsite isegi pöidade sirutamisele juba mõelda:) Riko ja Mathias püüdsid ka väga hoolega sünkroonsust saavutada ja Mathias proovis kogu aeg Rikoga samal ajal maanduda,isegi kui selleks tuli lisahüpe teha:) Rudolf ja Patrick hüppasid juba täitsa korraliku saltodega kombinatsiooni. Tublid.
Tublid Laste A-klassi hüppajad. Keitlyn 1.koht, Karoline 2.koht. Hanna-Rea- lisas esmakordselt kombinatsiooni rudy540. Mirjam ja Eliise pääsesid finaali, kus hüppasid jällegi korralikud katsed- puhtamalt, kui kunagi varem. Ester, Hanna S. ja Kristina hüppasid samuti väga tublid katsed. Ester tõstis hüpete kõrgust, Hanna lisas uue elemendi tahasalto kõhule ja salto edasi, Kristina lõpetas mõlemal katsel kombinatsiooni edukalt ära.
Meie noorteklassi hüppajatelt head katsed Lemme osales uue kombinatsiooniga alustades 2Xettesaltoga ja lisades ka tahavindi-2.koht. Helena puhastas palju oma kombinatsiooni-3.koht ja Liana liitis vindid kõik kokku ning hüppas 2X tahasaltost kohe saltoga edasi. Evelin tegi ilusad sooritused väga hea kõrgusega, kuid kahjuks vigastas soojendusel jalga ega saanud finaalis osaleda. Meie klubi ainus juunioriklassi võistleja saavutas 1.koha. Tubli esitusega. Nüüd ootame ka 3 kahekordse salto kombinatsiooni korralikku võistlusesitust(see jäi praegu veel soojendustele).
Jällegi väga tublid sünkroonhüpped Lemme-Anneli 2X ettesaltoga ja tahavindiga 2.koht. Samuti Liana ja Helena vintidega sünkroonhüpete kombinatsioon- noorteklassi 1.koht. Eliise ja Hanna suutsid samuti mõlemad katsed lõpuni hüpata, noorteklass 2.koht. Väljaspool arvestust osales paar Karoline ja Hanna-Rea(noortes Evelini asendusena) Väga tubli sooritus-hea, et sai kord enne ikka harjutatud ka:). Keitlyni ja Hanna-Rea sünkroon oli uus kombinatsioon tahasalto kõhule ja tahasalto tublid, te mõjute koos väga hästi ja 2.koht. Kristina ja Hanna suutsid mõlemad katsed kenasti lõpetada, sealt ka 3.koht.
Esteri ja Mirjam esimene katse oli väga tubli ja te sobite koos sünkrooni hüppama, teisel katsel kahjuks küll katkestus.
Üldine tase on palju stabiilsem ja puhtam ning kõrgust on kõvasti lisandunud!!!
Suured tänud ka kõigile abilistele nii transpordis kui ka diplomite kirjutamisel ja filmimisel ning võistlejate rivistamisel ning võistlusele saatmisel ning kohtunikuks olemisel ja muusikapuldiga töötamisel. Tänud ka kõigile vanematele, kes tulid oma lapsi vaatama ja kaasa elama!