Twisteri jõulupidu 2016

20.ja 21.detsembril toimusid Akrobaatikaklubi Twister jõulušhowd. Kõik lapsed olid super tublid. Täname kõiki vanemaid, kes tulid oma lastele kaasa elama ja olid seega osalised meie showdel. Täname ka väikeseid päkapikke, kes kõiki treenereid meeles pidasid ja sooja jõulutunde tõid. Ühtlasi teatame ka et meie Haldjase rühma tüdrukutel on valminud võimlemisetendus, mis sobib suurepäraselt firmade või valdade perepäeva sisustama, lisaks pakume ka 1h tsirkuse-ja akrobaatikatöötubasid. Seda projekti reklaamime eesmärgiga koguda raha 2017 novembris toimuval Noorte MM-il osalemiseks.

 

20.dets.toimus Akrobaatikaklubi Twister jõulupidu Aatomiku, Printsesside, Merineitside, Tsirkuse, Pääsukeste, Snoopyde ja Haldjase rühmade lastele.

Lastel oli palju rõõmu juba šhow algul, kui saabus jõuluvana ja ühiselt asuti peidetud kingitusi otsima.
 Väga tubli esinemine Haldjaselt, mis sujus kenasti vaatamata mõnele asendusele. Väga professionaalne üldmulje.
Aatomiku pöialpoisid- te olite nii, nii tublid ja mäletasite kava treenerist palju paremini:) ning uued paarilised said oma uued osad kohe selgeks.
Tsirkus püramiidid- väga vahvad ja tublid esitused ja teie esinemisrõõm oli nakatav!
Snoopyd akro- väga tubli rühm, organiseerusite nii hästi ja koostöö toimis suurepäraselt saite kavaga väga hästi hakkama ja jälgisite ja arvestasite üksteisega.
Printsessid- nii tore, et peaaegu kõik lapsed olid kohal ja õigete paarilistega on ikka palju lihtsam ja toredam kava teha. Te olite väga ilusad.
Merineitsid- väga vahvad ja energilised olete, oskate rõõmustada. Saite väga pika kavaga juba nii hästi hakkama.
Tsirkus kangad- väga toreda kava saite valmis. Igaüks andis pisut omapoolseid mõtteid harjutusteks või sammudeks ja nii pühendunud esitus.
Pääsuke kangad- vahva ja julge trikkide esitus. Tore koostöö nii oma paarilise kui ka kogu rühmaga.
Evelin kangad- väga tubli, sest panid ise endale kava kokku vahetult enne esinemist ja esitasid siis selle väga sujuvalt.
Pääsukesed- õhkrada ja püramiidid- väga armas lugu kahest õest ja nendevahelistest suhetest. Te esitasite seda väga rõõmsalt ja nauditavalt. Ning teie hüpped õhkrajal õnnestusid väga hästi.
Snoopyd batuut- tore ja hoogne esitus. Kõik said näidata oma oskuseid batuudil ja kava õppimise käigus saadi veel mõni uus harjutus selgemaks. Tublid poisid!
Haldjas batuut- väga sõbralik esitus ja tore kaasaelamine hüppajatele. Saite harjutada oma raskemaid kombinatsioone, kombinatsioonide osi ja uusi elemente. Te olete osavad ja töökad ning usun, et eesootavaks noorte MM võistluseks saate korraliku ja konkurentsivõimelise ettevalmistuse.
21.detsembril toimus Akrobaatikaklubi Twister jõulupidu Mutionu, Vesiroosi, Kaja, Briisi, Apollo, Spini, Kevade ja Tempo rühmadele.
Seekord saabus jõuluvana ülisuure kingikotiga ja kutsus appi tugevaid Twisteri poisse, kes said siis jõuluvana kotti kanda.
Kevad, Tempo Igatpidi- iga esinemisega läheb aina paremaks. Hoogne ja mänguline esitus ning täitsa tubli sünkroonsus.
Mutionu- väga armas esitus. nägime juba korralikult sirutatud käsi. Ja nii tublid hüpped mini trimilinilt- jälgisite väga hästi oma treenerit. Tublid!
Apollo Lustime koos- tublid hüpped ja väga hea meeskonnatöö. Tõestasite jälle, et teete suurepäraselt koostööd ja naudite esinemist. Särtsakad lapsed!
Vesiroosi nooremad tüdrukud- väga mõnus ja vahetu särasilmne esinemine. Nii püüdlikud lapsed olete ja oskate rõngastega toredasti võimelda.
Briis  kurikakava- hästi asjalikud tüdrukud. Sümpaatne, püüdlik esitus. Olete kurikatega juba täitsa osavad.
Vesiroosi vanemad- väga tubli esitus. Hoolega sooritatud harjutused. Nii püüdlikult jälgisite üksteist ja treenerit. Peaaegu valmis olev Akrofesti kavakene.
Kevad kangad- Hästi armas esitus. Ilusasti korraga sooritatud harjutused, ripped ja tubli ronimine.
poiste žongleerimine- tublid ja hakkajad, saate žongleerimisega täitsa hästi hakkama.
Apollo kangad- Olete kangastel juba üsna proffid. nn.vanad harjutused õnnestusid kiiresti ja korraga, lisaks uued ja päris keerukad allaveeremised.
Spin žonglöör- rõõmus ja tubli esitus. oskate erinevaid žongleerimise algviskeid.
Spin batuut- vahvasti ja julgelt esitasite oma esimesed hüpped batuudil. Mõni hüpe õnnestus juba üllatavalt hästi.Tublid!
Kevad-Tempo batuut- väga tublid hüpped, kõrgust on juba juurde tulnud ja sirutate üha enam. saltodki said julgelt esitatud.
Apollo batuut- toredad sünkroonpaarid ja keerukamad kombinatsioonid ning uued individuaalsed elemendid. Väga tore kava lõpp, kus kõik hüppavad korraga tahasalto. Igati tublid sportlased!