Twisteri Jõulupidu 2014

Ilusaid ja rahulikke jõulupühi!

Täname kõiki, kes osalesid Twisteri jõulušhowl!
Te kõik olite väga vahvad!
Täname kõiki vanemaid, kes laste esinemisele kaasaelama tulid.
Täname meie klubi treenereid, kes rühmad esinemiseks ette valmistasid.
Täname ka kõiki päkapikke, kes treenereid meeles pidasid.
Vabandame, et ei saa kõiki videosid saata. Meie kaameral sai salvestamisruum täis.
Loodame, et keegi jäädvustas kavad 1. Kaja rühm õhkrajal
                                                      2. Oravate ja Hundude kileringidega osa, turiseis, sild ja kukerpallid.
                                                      3. Printsesside baleriinid
                                                      4. Õhkrajal Kevad, snoopyd, Tsirkus, Pääsuke ja Tempo
Palume videod saata Twisteri meilile. Siis saame kodukale üles laadida.
1. Mutionu rühma lapsed te esitasite oma kava väga hoolikalt ja te oskasite nii hästi treenerit jälgida. Ka harjutused, mida esitasite olid tublisti sooritatud. Väga tublid te saite kõigega hakkama!
2. Hüppenööride kava e. Oplaa. Te olete tore seltskond, kellega on vahva koos nii treeningutel kui ka esinemistel. Olete hästi üksteist toetavad ja sõbralikud lapsed. Kava saab aina selgemaks ja apse hakkab vähemaks jääma. Igati tore ja soe esitus!
3. Vesiroosi tüdrukute autojuhtide kava oli minu jaoks lausa üllatus. Ma tean kui vähe on teil treeningsaalis ruumi ja nägin kui hästi te 4X suuremal pinnal orienteerusite. Te esitasite väga tublisti oma püramiididega kava. Ka kõik 4-ja aastased mudilased suutsid suurematega sammu pidada. Väga tublid olete!
4.Lepistiku lasteaia poisid e. Aatomiku rühm esitasid kava Spordimees. Iga uue kava õppimine sujub teiega väga hästi. Te esitasite kogu kava täiesti iseseisvalt. Kuulasite muusikat, orienteerusite uues saalis ja nautisite oma esinemist. Te suudate juba oma esinemisega nn.rolli väljendada e. mängisite täiesti õigeid spordimehi. Väga vahvad olete!
5. Kaja rühma lapsed esitasid hoogsaid ja julgeid hüppeid õhkrajal. Olete väga särtsakas rühm ja oma tubli kohalkäimisega õpite kiiresti uusi harjutusi. Näha oli ka et oma väga noore vanuse kohta on teil väga hea füüsiline vorm. Tublid, tublid, tublid!
6. 3 vaprat ja muhedat Spin rühma poissi esitasid Super Mario kavas akrobaatilisi elemente, mis on selgeks harjutatud vaid mõne kuuga. Super lahe, et just sellise muheduse ja sõbraliku esitusega hakkama saite. Need olid teie esimesed akrobaatilised elemendid ja nüüd ikka edasi uute trikkide poole. Tublid poisid!
7. Kukerpalli 2. treeningrühma (Siilid ja Öökullid) lapsi oli esinemisel kahjuks väga vähe kohal kuna teil oli just enne ka lasteaias jõulupidu. Igal juhul väärivad kiitust kõik kes kohal olid ja vapralt oma esimese esinemisega võimlemise alal hakkama said. Treenime teiega sel aastal ju vaid 1X nädalas. Aga te olite väga tublid, sest saame juba hoojooksult minibatuudile hüppamisega peaaegu hakkama ja turiseisus pingutasite jalad tugevasti ära ning sillas sai nii mõnigi laps juba ka pea maast lahti tõstetud. Nagu ka laulusõnad ütlevad, siis see oli alles algus. Väga, väga tublid mudilased olete!
8. Kukerpalli 1.treeningrühm (Oravad ja Hundud) toredasti enamuses kohal olnud rühm. Väga enesekindlad ja julged lapsed. Väga armsasti rivistas Liisi juba oma rühmakaaslased esinemiseks valmis ehkki suurte laste kava ajaks, aga algatus oli väga kiiduväärt. Ehkki treenime ka teiega vaid 1X nädalas, siis olete nii mõndagi juba õppinud. Batuudilehüppe julgus ja jõuline äratõuge, ka turiseis hakkab tasapisi õnnestuma ja sillas surusite juba pead maast lahti. Väga julged ja hakkajad olete!
9. Briis rühma esindasid sel korral Maria ja Airika, kes otsustasid hoopis laulu esitada. Väga tublid tüdrukud, te esitasite meile väga ilusa laulu. Nüüd teame, et lisaks akrobaatikale oskate ka väga hästi laulda.
10. Printsesside rühma tüdrukud, te nägite nii baleriinide moodi välja oma uhketes seelikutes. Orienteerusite juba väga hästi uues saalis ja peale alguse kohtade paikapanemist liikusite edasi õigetesse joonistesse .Hakkate tasapisi ka uhkelt kaela sirutama. Käte asendid on juba peaaegu paigas. Kõik kohustuslikud harjutused said tehtud ja kava lõpuni esitatud. Väga tublid ja ilusad baleriinid olete!
11. Rühmade Kevad, Tsirkus, Snoopyd ja Tempo lapsed esitasid õhkraja hüppeid. Te üllatasite mind. Te saite kõik hüpped püsti. Kõik said näidata üksikuid hüppeid ja midagi ka juba kombineeritult hüpata. Igatahes olete palju juurde õppinud. Väga tublid hüppajad!
12. Haldjase rühma tüdrukuid oli sel esinemisel kahjuks vähe kohal, aga arvestades teie tihedat võistlusgraafikut, siis kiidame topelt neid, kes jaksasid ka sel esinemisel rõõmsasti kaasa lüüa. Nägin jällegi kui väga teile meeldib hüpata. Tundus, et hüpetel ei tulekski lõppu kui aga oleks lõputult aega jätkata. Tore. et olite hoos ja soovisite ikka kõiki kavasid esitada, ehkki Iiri kava jaoks oli tõesti väga kitsas. Mul on väga hea meel, et olete väga ühtne  ja kokkuhoidev rühm väike puhkus ja jälle saali ühiselt sünnipäeva pidama ja hüppama.
Briis rühma laul
Iiri kava Haldjas  
Hüppenöörid e. Oplaa jumpstyle Tsirkus, Snoopyd, Kevad  
Mutionu rühm  
Oravad ja Hundud  
Siilid ja Öökullid  
Spordimees
Super Mario rühm Spin  
Vesiroosi  
Õhkrada Haldjas  
Ühel päikeselisel saarel Haldjas  
lisan ka batuudišhow, mida esitas Haldjase rühm 16.dets. Saku suurhallis  
Ühel päikeselisel saarel suurema koosseisuga