TLÜ Karikavõistlused 13.04.13.

13.aprillil toimusid TLÜ Karikavõistlused trampoliinihüpetes.

Tulemused leiate siit : TRA TLÜ Cup RESULTS

Meie klubist osales 15 võimlejat. Neist Miniklassis Hanna S., kelle sooritus oli super ilus. Esimest korda osalesid ka miniklassi poisid Kert-Märten ja Rain, kes samuti tegid tubli soorituse ja hüppasid mõlemal katsel oma kombinatsioonid lõpuni, Kert-Märteni hüpped olid üllatavalt julged ja kõrged, ka Rain lisas võistluse ajal kõrgust kenasti juurde. Noorteklass 2. osales meie klubist 10 tublit hüppajat. Sel võistlusel oli näha arengut nendel lastel, kes on esmaspäeviti lisaks hüppamas käinud võrreldes talvise võistlusega on Lianal ja Evelinil kõrgust kenasti juurde tulnud ja Liana kombinatsioonid palju kindlamad. Väga tublisid katseid näitasid ka teised võistlejad: Karoline teise katse algus ja soojendushüpetel oli see, mida vaja hüpata olemas, esimene katse tuli pisut arglikult. Mari-Ann sai hüpata 3 katset, kuna 1 .katset ei jõutud hinnata, sirges saltos said jalad sirgeks ja kõigil 3.korral sai kombinatsioon ka lõpuni hüpatud. Hanna-Real tublid hüpped ja seekord mõlemad kombinatsioonid lõpuni hüpatud, korralik üldmulje. Ester üllatas ilusa kombinatsiooni algusega, aga siis tuli mõlemal korral kombinatsiooni katkestus, aga kogemused järgmisteks võistlusteks on väga kasulikud. Mirjam jõudis kombinatsioonidega peaaegu lõpuni, kuid ettesalto pöördega on veel pisut ebakindel, aga sai siiski juba kombinatsioonis ära hüpatud. Hanna Al. Väga tubli, et suutis hakkama saada kõigi saltodega kombinatsioonis, nüüd vaja veel pisut rahulikkust ja kindlust ja siis juba tipp-topp. Ka Eliise väga tubli, et hüppas esimest korda võistlustel kombinatsiooni, natuke läksid segamini esimese kombinatsiooni lõpuhüpped ja pisut segas vist ka sassiläinud võistlejate järjekord teist hüpet, aga kombinatsioon sai peaaegu lõpuni. Üllatas Iiris oma väga rahulike ja kindlate hüpetega, mõlemad kombinatsioonid puhtalt lõpuni hõpatud, ehkki veel üsna madalalt. Eliisel ja Iirisel tuleb veel ettesaltole pööre lisada, siis on juba palju turvalisem kombinatsiooni hüpata. Helena ja Maris võistlesid Noored 1. vanuseklassis ja väga tublisti. Helenale on palju kindlust juurde tulnud ja ka elementide sooritus ilusamaks läinud. Maris tegi samuti kenasti mõlemad kombinatsioonid lõpuni, mis on nii väheste treeningutes osalemise tulemusena väga hästi hüpatud.

Selle võistluse korraldajatel oli probleeme kõigis vanuseklassides korrektsete tulemuste edastamisega  ja ka õiglaste auhinnakohtade väljakuulutamisega, korraldaja vabandas tekkinud segaduse pärast ja lisas, et see oli tema õudusunenägu ja ilmselt on süüdi 13.kuupäev:)

Kokkuvõttes olid kõik lapsed aga väga tublid ja suutsid midagi selle võistluse nimel parandada või lausa juurde õppida. Tartu ja Paide võistlustel enam selliseid probleeme ette tulla ei tohiks, või vähemalt mitte nii massiliselt, mõni näpukas on ka andestatav.

 

Pildid siit : https://picasaweb.google.com/111370214058402429956/TramboliiniVoistlused?authkey=Gv1sRgCNuK46LGpev3ggE&feat=email