Team-Gym 2014

8. ja 9.märtsil osalesime Team-Gym karikavõistlustel lausa 5 rühmaga. 8.märtsil osalesid rühm Atlantic-noorteklassis ja rühm Haldjas laste-A vanuseklassis. 9.märtsil osalesid rühmad Tsirkus, Kevad, Snoopyd. Hea meel on tõdeda, et nii paljud lapsed suutsid midagi uut sel võistlusel ette näidata.

Esmakordselt hüppasid Atlanticu võistkonna noored handspring-ettesalto meie jaoks võõral rajal ja Evelin hüppas ettesalto-rondaat-salto, Mirjam rondaat-sirge salto, Ester, Helena, Liana hüppasid handspring-rondaat-salto. Trampetihüppel oldi väga tublid- kõik said hakkama handspringiga üle 155cm kõrge kitse ja Ester hüppas ettesalto 360 ning Helena, Evelin, Liana nii 360 kui ka 540 pööret trampetilt. Vabakavas hüppasid kõik võistkonna liikmed vaibal rondaat-fläki.

Haldjase võistkonna lapsed suutsid kõik rajal hüpata kas rondaat-fläki Kelly, Helena Al.,Veronika, Hanna-Rea või rondaat-salto Mari-Ann (proovis), Hanna Al.,Mona, Hanna S. Tublid hüpped ka trampetilt. Jällegi kõik handspringiga üle kitse ja kägarbaranid ning sirged baranid uuelt väga kaldus trampetilt. Vabakava tubli esitus, paremini kui treeningutel.

Kevade võistkonna lapsed-C vanuseklassi väikesed tüdrukud suutsid kõik harkhüppega üle kitse hüpata. Marleen hüppas esmakordselt alles võistlustel üle. Ka rajal sooritati ilusad kombinatsioonid.

Snoopyde võistkonnast lapsed-C vanuseklassis hüppas Kennet esmakordselt ettesalto rajal püsti. Osade laste sooritatud rondaadid olid ikka väga lennukad. Peagi saab juba midagi raskemat edasi hüpata.

Tsirkuse rühmal lapsed-C vanuseklassis olid juba väga korralikud sooritused nii rajal kui ka trampetilt. Eriliselt saame esile tuua Elisabeti kiiret õppimist ja tublisid sooritusi.

Kohtunikud olid üllatunud nii tublide soorituste üle. Sest esmakordselt sai esineda ka lapsed-C vanuseklassis. See vanuseklass on loodud lastele, kes ei tegele võistlusspordiga nii tugeval tasemel. Selles vanuseklassis saavad välja astuda ka lapsed, kes on alles trenni tulnud ja kes treenivad 1-3 Xnädalas harrastusvõimlemise tasemel. Lapsed olid väga tublid ja kõik pingutasid ja andsid endast parima!