Meeste turnipidu 9.märts 2013.a.

9.märtsil toimus ESS Kalevi korraldatud Meeste turnipidu. Sellel üritusel osalevad meesterahvad igas vanuses. Meie klubist osalesid üritusel 2 rühma. 1. 5-6 aastased poisid Lepistiku Lasteaia Hundude ja Siilipere ja Lepatriinude rühmast buratinode kavaga. Kava oli mõeldud 16 poisile. Kuna aga sel ajal tabas lapsi köhaviirus, siis esinemisele jõudsid vaid 4 poissi. Need 4 poissi olid aga väga tublid ja vaadates nende esinemist tõdesin rõõmuga, et need poisid on väga hea sportliku hoiakuga ja see kava oleks võinud olla 3X kiirem, sest kõik harjutused jõuti nii ruttu valmis, et mitmel korral tuli ette kujutada ja oodata neid 12 puuduvat rühmakaaslast. Väga tubli esitus.

Meie klubi teine kava oli treener Reigo ettevalmistatud. Kava esitasid Mart, Reigo ja Hartwig. See oli trickingu kava  ja näha sai erinevaid saltosid ja ka mõnd püramiidi. Igati kiiduväärne ettevõtmine.

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/video-ja-fotod-mehed-tahistasid-naistepaeva-turnipeoga.d?id=65797420#dgsee-103500:5IWss3KtqEQBswbSLujZQN