Haldjase linnalaager 2015

Esimene selle suve linnalaager sai edukalt toreda lõpuni.
Selle laagri eesmärkideks oli võimalikult palju half oute (2X eetesalto poole pöördega) batuudile jõuda. Rudy ja tahavint parandada ja uued tegijad batuudile. Mõni 2X tahasalto veel batuudile. Nii see läkski.
Alles päev enne laagri lõppu jõudsime ühiselt half outidega batuudile. Sellega said hakkama Helena, Liana, Karoline, Eliise, Mirjam, Ester, Keitlyn, peaaegu ka Evelin.
Rudyt parandasid Evelin, Ester, Keitlyn ja katsed porolonidesse Mirjam ja Eliise.
Tahavinti parandas Keitlyn, Hanna S., Evelin ja Mirjam batuudil ning Eliise ja Ester porolonidesse.
2X tahasalto sooritas Ester batuudil. Mona lisas oma kombinatsiooni tahavindi ja Rudy. Lemme sai uuesti ka raskema kombinatsiooniga hakkama. Tubli taastumine. Nüüd sammud puhastamisele.
Laagri lõpuks korraldasime meeldetuletuseks ka individuaalsete kombinatsioonide võistluse, et need nn.”soojas hoida”. Lisana ka sünkroonhüpete võistlus, et aidata mõnel lapsel kõrgust tõsta ja elemente paremini üles suunata. Ning lõpuks ka meie “one trick šhow”, kus kõigil oli oma uue triki esitamiseks vaid üks nn.võistluskatse.
Laagrit ilmestas 2-tunnine kangaõppe töötuba, mida viis läbi kangaõpetaja Anni. Tema juhendamine oli väga köitev ja lapsed püüdsid kõike näidatut väga innukalt kaasa teha. Selgeks said uued ronimisnipid ja mõned esimesed allakerimised.
Tegelesime ka kurikate ja pallidega žongleerimisega, millele seame suurema rõhu meie Abja treeninglaagris.
Nii rõõmus ja vahva seltskond, kellega saime lõbusaid mängulisi soojendusi läbi viia suure töö taustal.
Super edukas laager. Jääme ootama järgmisi hüppepäevi . Seniks suvised harjutused, mida igaüks nüüd iseseisvalt sooritab.