Frivolten Cup 2017

23.-29.maini osalesid Twisteri sportlased Rootsis rahvusvahelisel võistlusel Frivolten cup. Peaaegu nädalane reis möödus ülikiiresti ja kõigil oli pisut kurb lahkuda. Eestist osalesid sel võistlusel 3 klubi võistlejad Twister (Tallinn), Kati spordiklubi (Paide) ja Tartu BG klubi. Kõik võistlejad said juurde hulganisti kogemusi pannes ennast proovile rahvusvahelises konkurentsis.Twisteri lastest parim koht Lemme 3.DMT-l, Anneli ja Kristel 4.koht DMT-l ja Keitlyn 5.koht DMT-l. Teised meie DMT-l võistelnud lapsed olid ka väga tublid ja andsid endist parima oma elu esimesel DMT võistlusel.

Batuudihüpetes oli Twisteri lastest kõrgeimal kohal Hanna 8.koht (pääs finaali 5-ndana).Väga tublid olid ka teised batuudihüppajad paljud said katsetada uusi kombinatsioone.Triinu uue elemendina Half out ja upp taha, Kristel 2X tahasalto, Lemme 2X upptahasalto, Kerti ja Katarina tahavint, Anneli 2X pääsuke, Lennel ballout. Ester, Mirjam. Keitlyn ja Riko hüppasid oma kombinatsioonid kindlalt lõpuni.
Jällegi toredad mälestused laevasõidult karaoke laulmisest ja väiksematel spinnerite ja pehmete mänguasjadega mängimisest. Ning loomulikult ujumine Herrljunga basseinis koos teiste võistlejatega ning lõpudisko.
DSC_0353
DSC_0205
DSC_0227

DSC_0217